GREENWAY GLOBAL

Ekologický projekt a jeho vízia

Prezrite si krátke prezentačné video v ktorom zistíte AKO získať viac času pre seba a pre svoju rodinu za pomoci ojedinelého a finnčne zaujímavého odmeňovacieho plánu, podľa ktorého medzinárodná spoločnosť GREENWAY GLOBAL odmnuje svojich partnerov.

To všetko bez rizika aby ste museli zanechať momentálne zamestnanie, veľkých vstupných investícií a samozrejme bez potrebných skúseností a začať podľa svojich možností alebo aj okamžite! 

Keď začnete ešte dnes, tak ako bonus a zapojíte sa do GREENWAY GLOBAL ekologickej komunity získate všetko potrebné k tomu aby ste dosiahli svoj maximálny úspech a to ÚPLNE ZADARMO!


VZDELÁVACÍ SYSTÉM 

Prevedieme Vás krok po kroku ako pracovať z pohodlia domova, popri súčasnom zamestnaní, materskej, invalidnom alebo starobnom dôchodku, alebo akejkoľvek inej činnosti ktorú momentálne vykonávate.

OSOBNÁ PODPORA

Od prvého dňa budete mať po svojom boku skúseného mentora, ktorý Vás bude vzdelávať a pomáhať Vám na ceste k vašim najlepším výsledkom.

Váš mentor má skutočný záujem na tom, aby Vaša spolupráca so spoločnosťou bola efektívna a pohodlná. Bude Vám pomáhať počas celej doby budovania úspešného a stabilného obchodu.

Partneri Greenway sú otvorení a pozitívne naladení ľudia. Ich sny a túžby sú síce odlišné, spája ich však jeden cieľ. Keď sa stanete jedným z nich, môžete sa zúčastniť inšpiratívnych a energických podujatí, užitočných udalostí, kde sa podelíte skúsenosťami a stanete sa súčasťou veľkej a priateľskej rodiny.

RÝCHLY ŠTART!

Vaša kariéra sa ešte nikdy nezačínala tak slobodne a efektívne

Náš systém je transparentný. Je jednoduché sa v ňom zorientovať a dostať svoju prvú výplatu. Nepotrebujete špeciálne vedomosti a zručnosti, aby ste mohli začať spolupracovať so spoločnosťou. 

Potrebná je len Vaša túžba rozvíjať sa a rásť spolu s nami. Práve preto vyrábame kvalitné a efektívne produkty, prinášame zrozumiteľné nástroje pre štart a poskytujeme komfortné kancelárie pre Vaše stretnutia.

CHCETE VEDIEŤ EŠTE VIAC?

Keď kliknete na tlačidlo a vyplníte nezáväzný kontaktný formulár pre záujemcov, tak následne Vás výnimočne pozvem do facebookovej skupiny, ktorá je iba pre zákazníkov, aby ste sa mohli pred objednávkou v pokoji uistiť a prečítať si viac recenzií.

Čo získate NAVYŠE ako BONUS

ihneď po zapojení sa do nášho GREENWAY GLOBAL Ekologického projektu!

VZDELÁVACÍ SYSTÉM ON-LINE A OFF-LINE

  • Vďaka tomuto systému + Online Akadémie sa veľmi rýchlo rozširujete a zaučujete svoj tím.
  • ​Nájdete tu aj bonusové moduly o osobnom rozvoji, ako na sociálne siete a pod..
  • Ukážeme vám ako je ľahké zároveň získavať obchodných partnerov vďaka lukratívnemu a jednoduchému marketingovému (odmeňovaciemu) plánu.
  • Ukážeme vám ako je ľahké rozširovať túto víziu vďaka úplne unikátnym produktom a filozofii.
  • Ako sa krok za krokom stať profesionálom nášho odboru.

Systém práce

• Overené funkčné postupy, stratégie, presné skripty.. 

• Čo kedy povedať, aby ste dokázali svojich záujemcov úspešne osloviť.. bez nátlaku a obťažovania, ktoré mnohí zažili!.. 

• Naopak... ešte vám poďakujú, že ste im o tom povedali..

• Neviete alebo nechcete prezentovať? Každý týždeň prebieha živá prezentácia o príležitosti alebo produktoch pre VAŠICH záujemcov!


Online nástroje a funnely

• Budete mať vlastný GREENWAY e-shop.. potenciálnym zákazníkom tak pošlite vlastný odkaz a oni si jednoducho (tak, ako sú zvyknutí z iných e-shopov..) môžu SAMI z pohodlia domova čokoľvek objednať.. 

• Ďalej máte možnosť mať tento profesionálne spracovaný partnerský web, ktorý môžu mať iba partneri nášho tímu!.. 

• Záujemcom o spoluprácu môžete najskôr poslať video-prezentáciu a následne ich odkázať na tento web, kde na konci vyplnia kontaktný formulár. , kto z potenciálnych partnerov má naozaj vážny záujem o spoluprácu (žiadny zložitý a zdĺhavý offline proces!)..


Mentoring a podpora

• Prístup do našej komunity GREENWAY GLOBAL, klientskych skupín, webinárov a pracovných skupín a telegramu. • Každý pondelok večer prebiehajú živé webináre v komunite (o produktoch, o rozvoji, o prevádzkových veciach a novinkách..)

• Keďže ste súčasťou komunity s vysokými hodnotami a priateľským prístupom, tak sa v tom nikdy nebudete búchať sami...

• Osobná online a offline podpora 24/7...


Súčasť komunity "FREEDOM SYSTEM"

• Budete súčasťou jedného z najúspešnejších a najskúsenejších tímov vo svojom odbore v strednej a východnej Európe... 

• Budete tak mať od prvého momentu jasný smer a cestu za úspechom máte už vyšliapanú.. teraz je potrebné ju iba nasledovať.

• Môžete sa tak podieľať na medzinárodnom projekte a rozšíriť ho do ďalších krajín Európy.


Staňte sa súčasťou GREENWAY GLOBAL  a jeho ekologického projektu a vybudujte si tak finančnú a časovú slobodu!

Hľadáme všetkých tých, ktorí by túto víziu chceli realizovať a kráčať spolu s nami.

Aké sú ďalšie kroky?

Krok 1:

Kliknite na tlačidlo nižšie

Kliknite na zelené tlačidlo nižšie a následne budete presmerovaní na stránku s krátkym formulárom pre záujemcov.

Krok 2:

Vyplňte kontaktný formulár

Vyplňte svoje kontaktné údaje a odpovedzte na pár nevyhnutných otázok

(Nebojte, nič neplatíte ani neobjednávate, všetko je nezáväzné..)

Krok 3:

Počkajte až sa spojíme

Počkajte až sa navzájom spojíme a povieme si čo a ako. Medzitým sa môžete pridať do FB skupiny alebo si vytvoriť zákaznícky účet v GREENWEY!