Niečo o Elektrosmogu

21.09.2018

Denne nachádzam nove články o dopadoch Elektrosmogu na zdravie človeka.

Chodím na prezentácie a stretnutia kde bežným ľudom vysvetľujem škodlivé dopady elektromagnetického vlnenia z rôznych elektrospotrebičov a elektronických zariadení. Veľakrát mám pocit ako keby som hovoril fajčiarovi aby prestal fajčiť lebo dostane rakovinu. Počujem množstvo výhovoriek a aj hlúpych poznámok. Vtedy si poviem a veľa krát aj nahlas "Čo sa musí také vážne stať aby prestal človek fajčiť? Napríklad rakovinu alebo infarkt?

Pritom už jasnejšie dôkazy o škodlivosti Elektrosmogu na zdravie ani netreba ukazovať. Sú toho plné internetové stránky a aj časopisy ako známy časopis Zdravie.

Mňa osobne zaujal tento 5 stranový článok už len preto, lebo v ňom nepísali svoje postrehy novinári aby sa priživili na nejakej senzácii, renomovaný lekári.


to je len časť z článku kde mňa zaujala najviac informácia o zaradení WHO - Svetovej zdravotníckej organizácie škodlivého Elektromagnetického žiarenia do kategórie 2B. Samozrejme ihneď po zistení tejto informáce som si to prezistil a až ma zamrazilo o čo v ňom ide.... Odporučí si to zistiť aj osobne napríklad aj na známej stránke WIKIPÉDIA

Po kliknutí na obrázok na stránku WIKIPÉDIA je kategorizácia karcinogénov kde je 2B podozrivý karcinogén pre človeka.

Po kliknutí na obrázok sa dostanete priamo ma stránku WHO, kde sú vypísané karcinogény a po prečítaní čo všetko vám škodí nájdete aj:

"Radiofrequency electromagnetic fields" 2B 102 2013 čo v preklade znamená "Rádiofrekvenčné elektromagnetické polia" v tom názve je všetko vyjadrené.

V krátkom videu je zostrih správ z TV JOJ, Markíza, RTVS kde ľudia z viacerých oblastí hovoria o dopadoch Elektrosmogu. Pri otázke niekto "Pamätá si niekto z vás tieto správy?" Odpovedajú mi, že nie.

Treba si začať všímať dopady Elektrosmogu na zdravie a nebrať o na ľahkú váhu, aby ste nemuseli riešiť problém keď už je neskoro.

Verím, že som vo vás vyvolal veľa nezodpovedaných otázok a ak chcete na ne odpovede bez váhania ma kontaktujte.

Váš Štefan