ReStart

Telefonovanie

08.03.2021

Ako telefonovať? Ako veľmi jednoducho získať viac stretnutí?

Motivácia

30.10.2020

Veľa ľudí hľadá motiváciu. Napríklad ja sa zaoberám aj chudnutím a nie raz sa ma ľudia pýtajú, ako sa majú motivovať. Či nie som schopný alebo ochotný motivovať ich ku chudnutiu. Je to veľmi zaujímavý prístup.
Predstavte si situáciu, že nejaká dáma je veľmi obézna. Nevyhovuje jej tento stav, nechce byť obézna, a rada by schudla. A...

S odmietnutím sa stretávame v každej jednej oblasti nášho života. Bez ohľadu na to, v akej forme sa vyskytuje, jeho účinky sú rovnako devastujúce. Skutočne človeka odradí, preto je strach z odmietnutia dôvodom číslo jedna, prečo sa ľudia boja opätovne skúšať a strácajú motiváciu.

Až 60 percent ľudí vo veku medzi 25. a 40. rokom túži viesť a prevádzkovať vlastnú firmu. Uviedol to vo svojej prezentácii na nedávnej konferencii Business for the Future Roman Stieger, generálny riaditeľ spoločnosti Zepter Slovakia. Priamy predaj je podľa neho možné začať aj bez počiatočných nákladov, šéfa či zamestnancov a vysokoškolského...

Dôležitý je prvý dojem, ale nie váš ako obchodníka, ale dojem vášho zákazníka o vás! Hneď potom, ako vás zákazník bleskovo zhodnotí podľa vášho vzhľadu, začne vnímať vaše "vyžarovanie" lepšie povedané "vašu sebadôveru".