ZINZINO zdravie pre Slovensko

Pripojením sa do skupiny ZINZINO pre Slovensko sa môžeš dozvedieť ako predchádzať chronickým zápalovým ochoreniam a o príčinách predčasného starnutia. Táto skupina je určená pre každého, kto sa chce zapojiť do programu zdravia, v rámci ktorého sa môžete naučiť ako žiť bez rôznych zápalov a z toho vyplývajúcich ochorení. .

ZINZINO BalanceOil

Zinzino BalanceOil, prirodzený výživový doplnok, pomáha zvyšovať hladinu omega-3 esenciálnych mastných kyselín v tele a pomáha prispôsobiť pomer omega 6 : 3 k optimálnym hladinám za 120 dní. Vyvážený olej obsahuje prírodný rybí olej v kombinácii s extra vysokým obsahom polyfenolu, olivovým olejom pre bezpečné a účinné dávkovanie a vstrebávanie vo Vašom tele. Vyberte si medzi čerstvým citrónom, lahodnou vanilkou alebo chutnou zmesou pomaranča, citrónu a mäty. Obsahuje 300 ml - 100 ml (10 fl oz) na fľašu. Na dávkovanie použite dávkovacie odmerky Zinzino na zmeranie správneho množstva BalanceOil v prepočte na telesnú hmotnosť.

  • Optimálna funkcia mozgu
  • Ideálne pre vaše srdce
  • Zvýšte imunitný systém

Stručný opis:

Zinzino BalanceOil je synergická zmes vysokokvalitného rybieho oleja bohatého na omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA so špeciálne vybraným extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom polyfenolov. BalanceOil bezpečne nastavuje a udržiava hladiny EPA a DHA a vyváženosť Omega-6: 3 mastných kyselín vo vašom tele.


BalanceOil podporuje optimálnu funkciu mozgu, normálnu funkciu srdca a posilňuje imunitný systém.

KĽÚČOVÉ VÝHODY:

  • Optimálna funkcia mozgu
  • Ideálne pre srdce
  • Zvyšuje imunitný systém
  • Zvyšuje EPA a DHA v tele bezpečným a účinným spôsobom
  • Pomáha upraviť pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín k optimálnemu pomeru
  • Zvyšuje hladiny polyfenolu vo vašom tele, aby chránila krvné tuky pred oxidačným stresom
  • Podporuje zdravú a optimálnu funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, normálny krvný tlak, normálnu hladiny vápnika v krvi zdravé kosti, normálnu svalovú funkciu, zdravé zuby a zdravé bunkové delenie.

O trocha viac informácií

Synergický vzorec:

OPTIMÁLNA FUNKCIA MOZGU

EPA a DHA majú potvrdené zdravotné účinky na zachovanie normálnej funkcie mozgu. Pre tehotné ženy DHA prispieva k normálnemu vývoju mozgu plodu. Omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom sú dôležité pre nás a pre ďalšiu generáciu.

DOBRÉ PRE VAŠE SRDCE

EPA a DHA majú potvrdené zdravotné účinky pre zdravie srdca. Prispievajú k normálnej funkcii nášho srdca.

ZVYŠEJTE IMUNITNÝ SYSTÉM

BalanceOil obsahuje vitamín D, ktorý je pre imunitný systém mimoriadne dôležitý, pretože prispieva k jeho normálnej funkcii.

RYBÍ OLEJ

Rybí olej, ktorý používame (z LYSI, na Islande), je lisovaný z krátkodobo žijúcich, malých pelagických rýb, ako sú sardinky, ančovičky a makrely žijúcich vo voľných vodách studených morí. Dôležitým faktorom je pomer mastných kyselín, ktorý efektívne optimalizuje vyváženosť Omega-6 a Omega 3 mastných kyselín v tele do 120 dní. Náš rybí olej pochádza z celých nespracovaných rýb. Olej prechádza procesom rafinácie, aby sa odstránili nečistoty. Rybí olej používaný v produktoch BalanceOil má prísne špecifikácie pre EPA a DHA, je certifikovaný a je bez ťažkých kovov a iných toxínov. Lysi, výrobca spoločnosti BalanceOil, spĺňa všetky regulačné požiadavky na výrobu a dodržiava GMP (Good Manufacturing Practices) pre potraviny a farmaceutické výrobky.

OLIVOVÝ OLEJ

BalanceOil obsahuje špeciálny lisovaný extra panenský olivový olej špeciálne vybraný pre vysoký obsah polyfenolov (nad 350 mg / kg) . Polyfenoly sú silné antioxidanty s mnohými priaznivými účinkami. Ochraňujú BalanceOil vo fľaši a rovnako dôležité sú vo vašom tele. Naše výrobky sú bez GMO (t. J. Bez geneticky modifikovaných organizmov).


RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ / SYNERGIA = VYNIKAJÚCE VÝSLEDKY

Moderná spracovaná strava obsahuje nadmerné množstvo Omega-6 mastných kyselín a nedostatočné Omega-3 mastné kyseliny. Naši vedci navrhli BalanceOil na kombináciu Omega-3 a správne množstvá pravých polyfenolov - synergickú kombináciu, ktorá prináša úžasné výsledky.

DÔKAZ BALANCIE DO 120 DNÍ

Naše certifikované laboratóriá analyzovali viac ako 300 000 krvných testov (od augusta 2017), čím vytvorili najväčšiu svetovú databázu. Priemerné pomery omega6 : omega3 u ľudí, ktorí neužívajú doplnok omega-3, je 12 : 1 pre severnú Európu, 15 : 1 pre Európu a 25 : 1 pre USA. Po užívaní BalanceOil po dobu 120 dní je priemerná rovnováha nižšia ako 5: 1 a v mnohých prípadoch nižšia ako 3: 1.

KVALITA

Zinzino schvaľuje len dodávateľov surovín a výrobcov hotových výrobkov, ktorí pracujú podľa pravidiel stanovených v našom systéme zabezpečenia kvality. Na to, aby boli naši dodávatelia schválení, musia dokladovať, že majú dobrý systém zabezpečenia kvality a zabezpečiť, aby služby, ktoré poskytujú, zodpovedali klasifikáciám, ako sú certifikáty GMP a ISO. Náš výrobca rybieho oleja LYSI má certifikovaný systém kvality, ktorý spĺňa požiadavky ISO 9001, GMP / API a BRC Globálny štandard pre bezpečnosť potravín. LYSI je tiež členom Friends of the Sea pre trvalo udržateľný rybolov. Naša továreň Faun Pharma je certifikovaná podľa ISO 9001.